info@konyaaltitemizliksirketleri.com
antalyamarinatemizlik@gmail.com
Konyaaltı Temizlik Şirketleri

Personel Temini

 

Antalya Personel Temini

 

Antalya temizlik işlerinizde Marina temizlik olarak günlük, haftalık ve yarı zamanlı, tam zamanlı olarak personel temini sağlamaktayız. Eviniz, iş yeriniz ya da herhangi bir organizasyonda kısa süreli temizlik personeline ihtiyacınız bulunması durumunda Antalya personel teminini sizler için Marina temizlik olarak karşılamaktayız. Personel temininde tüm personellerimizin işinde profesyonel olarak çalışmakta olduğunu, SGK sigortasının bulunduğu ve kesinlikle temizlik konusunda memnun kalmanızı sağlayacak temizlik elemanlarından oluşmaktadır.

 

Marina temizlik olarak ev, iş yeri ve diğer tüm alanlarda temizlik işleriniz için personel temini sağlamaktayız. Antalya ve çevresinde bulunan ev ve iş yerlerinde bize ait personelleri görerek memnuniyet garantisi verdiğimiz hizmetimizden sizlerde faydalanabilirsiniz. Antalya temizlik şirketleri arasında Marina temizlik olarak özellikle personel teminiyle yarı zamanlı, günlük ve haftalık temizlik işlerinde de ne kadar başarılı olduğumuzu görebilirsiniz. Marina temizlik şirketi olarak son dönemde Antalya’da artan temizlik ihtiyacını günü birlik olarakta karşılamakta olan temizlik şirketiyiz. Rutin olarak temizlik yaptırmak istemiyorsanız, günü birlik ya da herhangi bir organizasyon sırasında temizlik yaptırmak üzere Marina temizlik olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

Marina temizlik personelleri güler yüzlü, sıcak kanlı, işini bilen, temizlik konusunda tecrübeli ve Marina temizlik şirketi adına yakışacak şekilde davranan personellerden oluşmaktadır. Sizlere hizmet vermeden önce gerekli tüm temizlik eğitimlerini alan personellerimiz, son teknoloji temizlik ürünleriyle hizmet vermektedir. Haftanın belli günlerinde ev ya da iş yerleriniz için temizlik hizmet almak isteyebileceğiniz gibi bir defaya mahsus ya da yarı zamanlı temizlik işlerinizde de personel temini sağlamaktayız. Böylelikle uzun süre ihtiyacınız olmayan hizmeti zorunlu olarak almak durumunda kalmıyor ve sadece ihtiyacınız olan tutarda hizmet alıyorsunuz.

 

Marina temizlik sadece temizlik işlerinde değil aynı zamanda ofis boy, çay servisi, arşivleme, depolama, paketleme, etiketleme, zarflama gibi kısa süreli işlemlerinizde de sizlere yardımcı olmaktadır. Personel temininden önce bu konularda gerekli bilgileri bize verir ve yapılacak ek işleri de söylemeniz durumunda Marina temizlik olarak personel temini sırasında sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Özellikle temizlik dışında çay servisi oldukça fazla talep gören bir iştir. Marina temizlik personel temininde bunu da göz önünde bulundurarak müşterilerine hizmet verme konusunda tüm ayrıntıları düşünmekte ve müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Antalya şehrinde özellikle personel temini için en çok talep gören temizlik şirketlerinden biri olarak alacağınız hizmetten sonuna kadar memnun kalmanızı sağlamaktayız.

 

Marina temizlik olarak personel temini için talep edilen konularda en uygun personeller hazırlanarak gerekli bilgiler verilmekte ve işi yapabilecek elemanlar yollanmaktadır. Özellikle organizasyonlarda kısa süreli ya da haftalık temizlik işleriniz için gerekli personellerimizi eğitime tabi tutarak sizlere en iyi hizmeti vermesini sağlamaktayız. Örneğin; temizlik işlerinin bitmesinin ardından garaj sorumlusu, çay servisi, çöplerin atılması gibi işlerde de temizlik personellerimiz hizmet vermekten kaçınmamaktadır. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda ilgili alana, ilgili faaliyet ya da iş yerine uygun olacak üniformaları giymeleri sağlanmaktadır. Böylelikle organizasyonun bir parçası olarak temizlik ve diğer işlerinizde hizmet vermekteyiz. Zemin temizliği, camların silinmesi, dış mekan temizliği, bahçe temizliği, masa, sandalye ve diğer alanların temizliği, tuvalet ve lavaboların temizliği, evlerde ise bütün odalar ya da isteği bağlı alanların temizlenmesi günü birlikte temizlik personeli teminiyle yapılabilmektedir. Marina temizlik olarak uzun süreli ya da günü birlikte personel temini yaparak temizlik işlerinizi kaliteli ve hızlı şekilde halletmenin yanı sıra memnuniyet garantisi vermekteyiz

 

 

 

 

 


Bu yazıyı paylaş: