info@konyaaltitemizliksirketleri.com
antalyamarinatemizlik@gmail.com
Konyaaltı Temizlik Şirketleri

Hakkımızda

 

 

Antalya temizlik şirketi farkını yansıtmakta

      

Bu güne kadar ev veya işyerleriniz için Antalya temizlik firmalarından destek almışsınızdır. Yapılan temizlik işlerinde genelde vasıfsız aynı zamanda kara düzen diye bahsedilen çalışma prensibi ile işlemler yapılmaktadır. Birde bunların üzerine 300-400 tl şeklinde fiyat çıkartılarak yapılan işin asıl amacı ortay cıkmış olmaktadır. Antalya temizlik firmaları arasında yer alan şirketimiz uzun yılların tecrübesini bilimsellik ile buluşturmaktadır.

 

Temizlik alanında gerekli olan tüm ekipmanlar ve ARGE çalışmaları gerek temizlik şirketi bünyesinde, gerekse hizmet içi kurslar yardımı ile alınmaktadır. Antalya temizlik şirketi farkını yansıtmakta.

 

Antalya temizlik denildiğinde;

 

  1. Disiplin

  2. Gerekli teknik donanım

  3. Personel eğitimi

  4. İşinin uzmanı personel ile çalışmak

  5. Güler yüzlü personel

  6. En uygun ücret garantisi

  7. Hızlı ve garantili temizlik

  8. Hijyen kurallarına tam bağlılık akıllara gelmektedir.

 

 

Antalya temizlik şirketi alanında bu güne kadar binlerce referans elde etmemizde saymış olduğumuz maddelere tam bağlı olmaktan ileri gelmektedir. Antalya temizlik olarak çalışma prensibimiz sadece bir kez temizle ve bitsin mantığından tamamen uzak çalışılmaktadır. Temizlik alanında yeterli deneyime sahip olan personelimiz talep etmiş olduğunuz temizlik alanı hakkında ön inceleme yapmaktadır. Ön inceleme sonrasında alana gerekli olan kalıcı hijyen önlemeleri hakkında plan yapılmaktadır. Yapılmış olan plan çerçevesinde en ekonomik çözümler sizlere seçenek olarak yansıtılmaktadır.

 

Her türlü ortamda kalıcı temizlik için gelir geçer karışımlardan daha ziyade uzun süre ortamın etkilenmesini önleyen doğal kimyasallar olmaktadır. İlaç kalıntısı sonrasında ortama kesinlikle zehir bırakılmaz.

 

Bu nedenle TSE ve WHO tarafından onaylanmış, tarım bakanlığından izinleri alınmış olan temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Alanın büyüklüğü, ortamda bulunan toz veya kirlerin türüne göre karışım değişiklik göstermektedir.

 

Antalya temizlik hizmetleri sahasında kısa zamanda adından sıklıkla bahsettirmesinde tecrübe ve deneyim ön planda olması disiplinlerin koordineli çalışmasından kaynaklanmaktadır.  Antalya genelinde kısa zamanda hizmet ulaştırılması ile temizlik şirketimiz mutlu müşteri kitlesine kısa zamanda ulaşmıştır. Her hangi bir kandırmacıya yer olmadan ortamlar için net çözüm önerileri sunulmaktadır.

 

Marina, liman, havuz, ev, ofis,yazlık, otel, okul, hastane… gibi yüzlerce alanda aynı anda hizmet sunma personel ve ekipman genişliğine sahip olunmaktadır. Kış aylarına kullanılmayan otel veya yazlıkların temizlenmesi için tek akla gelen Antalya temizlik şirketi olan marina temizlik kesin hijyeni garanti vermektedir.

 

 

Temizlik alanında siz ihtiyacınızı söyleyin, bizler sizin için gerekli çalışmayı başlatalım. Net olarak talep alınması sonrasında hizmet kalitesi bakımından rakiplerine fark atan firmamız, en geç 24 saat sonraya randevu vermektedir. Antalya’nın tüm ilçelerine yayılan hizmet ağı ile yerinden hizmet sunma alanında geldiği son noktayı göstermektedir. Her hangi bir alan farkı gözetmeden küçük veya büyük her noktaya ulaşılmaktadır.

 

Temizlik esnasında çevreye zarar vermeyecek şekilde çalışılmaktadır. Her hangi bir rahatsızlık kesinlikle yaşatılmaz. Ortamlarınızda bulunan eşyalarınız temizlik işlerine başlanmadan önce garanti kapsamına alınmaktadır. Temizlik işlerinin itinalı ve özenli bir şekilde Antalya temizlik firması tarafından yapılmasından sonra başta yapılan sözleşmeye bağlı olarak alanınız size teslim edilmektedir.

 

Yapılmış olan temizlik çalışması sonrasında ortamınızda kesinlikle ilaç kalıntısı kalmaz. Bu alanda tecrübeli personelimiz, son teknoloji cihazlar ile dip köşe kalıntı incelemesi yapmaktadır. Temizlik maddelerinin doğal malzemeden seçilmesi sonrasın da da gene inceleme çalışması yapılarak sizlere detaylı rapor sunulmaktadır.

 

Antalya temizlik şirketleri tarafından yapılan temizlik çalışması sonrasında ortamınız uygun yaşam koşullarının oluşması için gerekli havalandırma işlemine tutulmaktadır. Her hangi birde detay atlanılmadan ön çalışma, işlemlerin yapılması ve son denetim basamakları takip edilerek alanınız yüzde yüz güvenli olarak teslim edilmektedir.

 

Antalya temizlik tarafından yapılan ortam hijyenleşmesi sayesinde küçük çocuklar veya yaşlılar rahat nefes aslıklarını beyan etmektedir. En küçük mikrop dahi alanda kalmayacak şekilde temizlik gerçekleşmektedir.

 

Aniden gelecek olan misafirleriniz veya konuklarınız için temizlik telaşına düşmek zorunda değilsiniz. Bir telefon kadar sizlere yakın olan Antalya temizlik şirketleri arasında farkını göstermeye devam eden kuruluşumuz, motorlu temizlik ekipleri ile direk devreye girmektedir.

 

Günün her saatinde, trafik yoğunluğuna aldırış etmeden kısa zamanda sizlerin evlerine ulaşmaktadır. Ulaşması sonrasında hemen gerekli işlemler eksiz olarak yapılmakta ve kısa zamanda içine düşmüş olduğunuz zor zamandan sizi kurtarmaktadır.

 

Antalya temizlik olarak her hangi bir iş ayrımı yapmadan her türlü ortamda her duruma uygun temizlik yapılmaktadır. Gündüz çalışan işyerlerinde, marketlerde, Alışveriş merkezlerinde ise mesai sonrasında yani akşam veya gece temizlik işleri yapılarak hem insan gücü hem de maddi kayıp yaşansının önüne geçilmektedir.

 

Antalya temizlik şirketi ilk görüşte farkını göstermektedir. Bu sayede binlerce mutlu misafir referansına ulaşılmış bulunulmaktadır. Antalya merkez ve cevre ilçelerinde Antalya temizlik firmaları denildiğinde marina temizlik ilk akla gelen temizlik firması olmaktadır. Güvenli yaşanılacak ortam elde etmeniz için bir telefon kadar uzağınızda yer almaktayız.

 

 Kısa Açıklama: Antalya temizlik hizmetleri 100 tl den başlayan fiyatı ile Antalya temizlik firmaları arasında en düşük ücreti sunmaktadır. Antalya temizlik şirketleri içinde ilk sırada yer almaktadır.

 

 

Marina Temizlik
 

Marina temizlik olarak güvenilir ve çalışkan bir ekibe sahip olmanın yanı sıra kurulduğumuz günden bu yana eğitimli ve deneyim sahibi personellerimizle hizmet vermekteyiz. Antalya temizlik şirketleri arasında, Sizlere hizmet vermekteki ilk hedefimiz profesyonel temizlik ürünleriyle profesyonel bir iş çıkararak müşteri memnuniyetini sonuna kadar sağlamaktır. Aldığımız ücretin hakkını sonuna kadar vererek müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler üreterek birçok farklı alanda tüm temizlik konularında başarılı ve memnuniyet veren işler çıkarmaktayız.
 

Marina temizlik olarak samimi, dürüst ve güvenilir bir ekiple hizmet vermenin yanı sıra sizlere ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, inşaat sonrası temizlik, merdiven ve site temizliği, havuz temizliği, yat ve gemi temizliği, Otel temizliği, Fabrika temizliği, AVM temizliği, Okul Temizliği, Hastane temizliği, Fuat temizliği, Dış Cephe Temizliği, Mağaza temizliği gibi birçok farklı temizlik çözümlerini üretmekteyiz. Bir telefon kadar yakınınızda olmakla birlikte ihtiyaç doğrultusunda temizlik personeli temin ederek dilediğiniz büyüklükte ofis ve ev gibi alanların temizliğini en profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Marina temizlik şirketi olarak Antalya Konyaaltı’nda bulunan merkez ofisimizden hizmetlerimizi tüm Antalya ve çevresine ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Marina temizlik olarak 10 yıllık tecrübemizle ve temizlik konusunda son derece kalifiye personellerle memnun kalacağınız bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır.
 

Antalya temizlik firmaları arasında, Konyaaltı, Kemer, ve Manavgat, Belek, gibi temizlik konusunda en hizmet alan bölgelerde Marina temizlik olarak hizmet vermenin yanı sıra ne kadar başarılı olduğumuzu yıllarca göstermekteyiz. Antalya temizlik hizmetleri arasında,  Ev, ofis, banka, hastane, AVM, inşaat sonrası temizlik gibi birçok farklı alanda temizlik ihtiyaç duyulan önemli bir hizmettir. Bu hizmeti Marina temizlik Antalya temizlik hizmetleri olarak en profesyonel şekilde ve TSE belgeli temizlik ürünleriyle oldukça sağlık şekilde gerçekleştiriyoruz. Birçok temizlik şirketi çevreyi düşünmezken Marina temizlik olarak özellikle çevreye ve başta insan olmak üzere canlılara en ufak zararı olmayacak temizlik ürünleri kullanmaktayız. Bunun yanı sıra temizlik personellerimizi göreve başlamadan önce günlerce eğiterek yetiştirmekte ve kalifiye elemanlarla temizlik hizmeti vermekteyiz.
 

Marina temizlik olarak müşteri odaklı çalışmaktayız. 10 yıllık tecrübemiz boyunca her yıl bilgi ve deneyimlerimize ekleyerek çok daha tecrübeli ve bilgili bir şirket haline gelmiş bulunmaktayız. Öncelikle kaliteyi ön planda tutarak müşterilerimize verdiğimiz hizmette mümkün olan en kusursuz hizmeti sağlamaya çalıştık. Bu sayede yaptığımız işi en iyi şekilde yerine getirerek temizlik yapılan alanların müşteriyi memnun edecek düzeyde temiz olmasını sağlayarak uzun süreli ve sürekli çalıştığımız müşterilere sahip olduk. Marina temizlik olarak bu durum bizi yıllarca Antalya’da en çok tercih edilen temizlik şirketi olarak uzun yıllar hizmet vermeye devam etmemiz için azmimizi arttırdık.
 

Marina temizlik ileriye dönük olarak çalışmalarına devam etmenin yanı sıra kendimizi geliştirerek yeni temizlik ürünleri ve insan sağlığına zararsız olan son teknoloji temizlik malzemeleriyle hizmet politikamızı her geçen gün başarıya ulaşabilecek seviyelerde tutarak devam ettirdik. Antalya’da temizlik sektöründe artan talebi karşılamak üzere personel sayımızı arttırmakla kalmıyor, temizlik personellerimizi en iyi şekilde yetiştirerek profesyonel bir iş çıkarmasını sağlıyoruz. Disiplinli ve dürüst çalışmayı gerektiren temizlik sektöründe kesinlikle hafife alınmaması gereken ve hızlı, etkili, kaliteli hizmeti sunmak konusunda çabalarına devam eden bir şirket olmaktayız. Marina temizlik olarak güler yüzlü personelimiz ve müşteri memnuniyeti veren şirketimizle tüm temizlik işlerinizi en profesyonel biçimde tamamlamaktayız. Dilerseniz rutin olarak hizmet alabilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanarak hem ucuz hem de kaliteli temizlik hizmetini Marina temizlik şirketi olarak bizden alabilirsiniz. Gerçek ve doğru bir şirketle çalışmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız Marina temizlik personelleri daima yanınızda olmak için hazır bulunuyor.

 

 

Anahtarlar: Antalya temizlik, Antalya temizlik hizmetleri, Antalya temizlik firmaları, Antalya temizlik şirketleri