info@konyaaltitemizliksirketleri.com
antalyamarinatemizlik@gmail.com
Konyaaltı Temizlik Şirketleri

Hastane Temizliği

 

Antalya Hastane Temizliği

 

Hastaneler temiz ve hijyenik olması gereken en önemli yerlerdir. Özellikle hasta odalarının rutin olarak temizlenmesi gerekmektedir. Hasta odalarında diğer insanlara hastalıkların yayılmaması ve bulaşmaması için yatak, sandalye, cam ve cam kenaları, kapı kollarına kadar her yerin rutin olarak temizlenmesi gerekmektedir. Marina temizlik olarak hastane temizliği konusunda oldukça hassas davranmanın yanı sıra profesyonel temizlik ürünleriyle rutin temizlik için personellerimiz vardiyalı olarak çalışarak hastanenin 7/24 temiz kalmasını sağlamaktadır.

 

Marina temizlik olarak hastane temizliği konusunda başta yatakhaneler, tuvaletler, lavabolar olmak üzere hastanenin temiz kalması gereken en önemli noktalarda özel temizlik ürünleri ve tecrübeli temizlik elemanlarıyla görev yapmaktayız. Hastanelerde başta koridorlar, muayenehaneler, kan alma odaları, test odaları gibi en çok ziyaret edilen, en kalabalık ve en çok kirlenen bu bölümlerine özel olarak ilgi göstermekte ve temizlik konusunda en son teknoloji ürünlerini kullanmaktayız. İhtiyaca göre çarşaf, yatak örtüsü gibi ürünlerin temizliği de tarafımızdan yapılmaktadır.

 

Hastane temizliği gelen hasta ve hasta yakınlarını ilgilendirdiği kadar, personel ve doktorların sağlığı içinde oldukça önemlidir. Hastalık ve mikropların kolaylıkla yayılabildiği ve farklı birçok hastalığın tek alanda toplanabilmesi çok kısa sürede hastalık bulaşmasına neden olmaktadır. Öksürük, hapşırma, damlayan kanlar vb. durumlarda zemin başta olmak üzere gelen kişilerin temas ettiği tüm noktaların ayrıntılı temizliği yapılmalıdır.

 

Hastane temizliği yapılırken çalışan personelin rahatsız edilmemesi, odalarda kalan hasta ve hasta yakınlarından izin talep edilerek bu doğrultu da temizlik yapılması, kısacası temizlik sırasında hastane düzenini bozmadan ve hastanede bulunan insanları mümkün olduğunca rahatsız etmeden yapılması gerekmektedir. Marina temizlik olarak elemanlarımıza bu konuda direktifler ve eğitimler vererek hastane temizliği sırasında en ufak konulara bile özen göstererek temizlik gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Tuvalet, camların temizliği ve koridorlarda zeminlerin temiz tutulması, çöplerin rutin olarak kontrol edilerek boşaltılması gibi konularda bilgili personellerimizle hizmet vermekteyiz.

 

Antalya temizlik firmaları arasında farkını sonuna kadar ortaya koymakta olan Marina temizlik hastane temizliği konusunda da üstün temizlik bilgisiyle hizmet verebileceğini göstermiştir. Hastane temizliği sadece koridor, hasta odaları ve tuvaletlerden ibaret değildir. Aynı zamanda dış mekan temizliği, doktor odaları, otoparklara kadar özel temizlik uygulanmaktadır. Marina temizlik olarak hastane temizliğinde oldukça profesyonel şekilde hizmet vermekten gurur duyarız. 15 yıllık tecrübemize güvenerek sizlere hizmet kalitemizi göstermek ve temiz bir hastaneye sahip olmanız konusunda tüm bilgi ve birikimlerimi de kullanarak, tecrübeli personellerimizle hizmet kalitemizi ortaya koymaktayız.

 

Birçok hastanede gördüğümüz üzere dış mekan temizliğine çok fazla önem verilmiyor. Ancak Marina temizlik olarak biz dış mekan temizliğini de rutin olarak gerçekleştirerek gerçek bir temizlik sağlamaktayız. Hastane ve hastane odalarında zemin, cam, masa, sandalye, sehpa, dolaplar tam anlamıyla profesyonel şekilde temizlenmektedir. Özellikle toz ve mikropların birikebileceği tüm alanlar tekrar tekrar rutin temizlik yapılmaktadır. Bu sayede uzun süre ve etkili bir hastane temizliğini Marina temizlik olarak gerçekleştirmekte ve öncelikle müşteri memnuniyetini düşünmekteyiz.

 

Hastane temizliğiönem verilmesi gereken en önemli alanların başında gelmektedir. Çünkü enfeksiyon riskinin en fazla olduğu ve insanlar arasında mikrop ve hastalıkların bulaşmaması, çocukların enfeksiyon kapmaması, bulaşıcı hastalıklardan hastaneye gelenlerin korunması için hastane temizliği özenle yapılmalı ve en ince ayrıntısına kadar düşünülerek temizlik gerçekleştirilmelidir. Gerçek bir temizlik görmek ve hastane temizliği sonrasında parlayan temiz zeminlerde tüm toz ve mikroplardan rutin olarak arınmış bir hastane için Marina temizlik olarak bize ulaşabilir ve hizmet konusunda bilgiler alabilirsiniz.

 


Bu yazıyı paylaş: